DE
EN
logo_completv5_gold_white
O mne
...každé rozhodnutie a nech je akékoľvek, vždy znamená významný krok na ceste za šťastím...

V minulosti som s rešpektom počúvala, čo je správne, čo je nesprávne, čo mám a čo nemám robiť. Jednoducho povedané, nijakým spôsobom nevystúpiť z kruhu všeobecných spoločenských pravidiel. Moja snaha dostať do popredia vlastné myšlienky, vysloviť presvedčenia a ukázať moje pravé ja, bola vždy obmedzená veľkosťou prianí a snami iných.

Livkasmile

Keď prišli na svet moje deti, začala som cítiť, že spôsob akým vediem ich výchovu sa nijako nelíši od spôsobu, ako som bola vychovávaná ja sama. Každým dňom vo mne silnel hlas, im čím skôr ukázať viac. Odhaliť, že život dáva oveľa viac rôznorodých príležitostí ako si mohli dovtedy myslieť.

Livkasmile

Rozhodnutie. Každému rezonuje toto slovo inak. Mne bude vždy pripomínať: “Počúvaj svoj vnútorný hlas!” Áno, vypočula som svoj vnútorný hlas a zmenila som svoj život. Robím čo ma baví. Moje presvedčenia, rozhodnutia a správanie vychádzajú a sú formované z môjho vnútra.

ls_pink

Moju cestu plne zdieľam so svojimi deťmi takú, aká je. Dávam im možnosť vidieť, že sa vždy môžu slobodne rozhodnúť podľa seba. Dávam im šancu cítiť, že ich rozhodnutie bude vždy len to najlepšie. Nech aj v nich rezonuje vnútorný hlas, že každé rozhodnutie a nech je akékoľvek, vždy znamená významný krok na ceste za šťastím.

ceo
Stanislava CEO, LIVKASMILE®
Objav LIVKASMILE® produkty.

S úctou k Vašej jedinečnosti.

ls_white
LIVKASMILE®
© 2020 TASOLEX s.r.o.